Campionat de Catalunya Benjamí 31 de maig de 2015

29/05/2015 16:20
Europa/Catalunya
Patrocinadors: 
Jornades torneig: 
DIAHORAGRUPEQUIP AEQUIP BRESULTAT
Diumenge 3109:00SF11er Grup A (GEIEG A)1er Grup B (PHC Sant Cugat A)7-4
Diumenge 3110:00SF21er Grup C (CP Vilanova A)1er Grup D (CP Manlleu A)0-3
Diumenge 3111:00E32on Grup A(CH Juneda A)2on Grup B (Bell-lloc B)2-0
Diumenge 3112:00E42on Grup C (CP Tordera A)2on Grup D (Cerdanyola CH B)1-6
Diumenge 3113:0011è/12èPerdedor E1 (Shum A)Perdedor E2 (CN Reus Ploms A)8-3
Diumenge 3115:009è/10èGuanyador E1(CP Manlleu B)Guanyador E2 (Reus Deportiu)2-3
Diumenge 3116:007è/8èPerdedor E3 (CP Bell-lloc B)Perdedor E4 (CP Tordera A)4-5
Diumenge 3117:005è/6èGuanyador E3 (CH Juneda A)Guanyador E4 (Cerdanyola CH B)2-3
Diumenge 3118:003er/4rtPerdedor SF1 (PHC Sant Cugat A)Perdedor SF2 (CP Vilanova A)2-3
Diumenge 3119:00FINALGuanyador SF1 (GEIEG A)Guanyador SF2 CP Manlleu A)0-1
Classificacions: 
(Equip)(Competició-Fase)(Grup)
POSICIÓCLUBPUNTSPJPGPEPPGFGC

Campionat de Catalunya Benjamí 30 de maig de 2015

29/05/2015 16:08
Europa/Catalunya
Patrocinadors: 
Jornades torneig: 
DIAHORAGRUPEQUIP AEQUIP BRESULTAT
Dissabte 3009:00AG.E.I.E.G. A CP Manlleu B4-0
Dissabte 3010:00BCP Bell-lloc BPHC Sant Cugat A3-4
Dissabte 3011:00CReus Deportiu ACP Vilanova A2-10
Dissabte 3012:00DCP Manlleu ACerdanyola CH B0-0
Dissabte 3014:00ACH Juneda ACP Manlleu B4-2
Dissabte 3015:00BShum APHC Sant Cugat A7-8
Dissabte 3016:00CCP Tordera ACP Vilanova A3-2
Dissabte 3017:00DCN Reus Ploms ACerdanyola CH B7-13
Dissabte 3018:00E13er Grup A (CP Manlleu B)3er Grup B (Shum A)8-5
Dissabte 3019:00E23er Grup C (Reus Deportiu)3er Grup D (CN Reus Ploms)13-2
Classificacions: 
(Equip)(Competició-Fase)(Grup)
POSICIÓCLUBPUNTSPJPGPEPPGFGC

Campionat de Catalunya Benjamí 29 de maig de 2015

29/05/2015 16:00
Europa/Catalunya
Patrocinadors: 
Jornades torneig: 
DIAHORAGRUPEQUIP AEQUIP BRESULTAT
Divendres 2917:00AG.E.I.E.G. ACH Juneda A7-0
Divendres 2918:00BCP Bell-lloc BShum A5-2
Divendres 2919:00CReus Deportiu ACP Tordera A3-1
Divendres 2920:00DCP Manlleu ACN Reus Ploms A8-1
Classificacions: 
(Equip)(Competició-Fase)(Grup)
POSICIÓCLUBPUNTSPJPGPEPPGFGC

Partits dijous 29 de Maig del 2015

29/05/2015 15:59
Europa/Catalunya
Partits a CASA: 
CategoriaCompeticióLocalVisitantHoraResultat
NCATNacional CatalanaGirona CHHC Alpicat21:005-6
Partits FORA: 
CategoriaCompeticióLocalVisitantHoraResultat

Partits diumenge 24 de Maig del 2015

19/05/2015 22:54
Europa/Catalunya
Partits a CASA: 
CategoriaCompeticióLocalVisitantHoraResultat
Partits FORA: 
CategoriaCompeticióLocalVisitantHoraResultat
Prebenjamí APreferentCH PalafrugellGirona CH10:002-1
Prebenjamí BPreferentG.E.I.E.I.G. BGirona CH11:000-3
Minifem BAmistosH. FigueresGirona CH16:004-1
Iniciació ALligaJonquerenc AGirona CH15:001-2
Iniciació BLligaJonquerenc BGirona CH16:00

foto_club
GironaClubHoquei - Temporada 2013-14

Amb el suport de: 
Proveïdors oficials del Club: 
                               
Amb la col·laboració de: 
   
     
Contingut sindicat